Pradžia >> Naujienos >> Aktualijos >> Badmintono čempionatas Bulgarijos sostinėje Sofijoje

Badmintono čempionatas Bulgarijos sostinėje Sofijoje

2010-08-31
Bulgarijos sostinėje Sofijoje vykusio 6-ojo Europos kurčiųjų badmintono čempionate Lietuvos rinktinė 2:3 nusileido praėjusių pirmenybių bronzos medalių laimėtojai Rusijos komandai ir pelnė sidabro apdovanojimus! Mūsų šalies komandai atstovavo Kristina ir Tomas Dovydaičiai, Viktorija Novik, Kazimieras Dauskurtas ir mokyklos pasididžiavimas – Ernesta Pakulnytė bei Ignas Reznikas. Bronzos medalius iškovojo Bulgarijos badmintonininkai. Moterų vienetų varžybose triumfavo Lietuvos atstovė Kristina Dovydaitytė.  Mūsų šalies badmintonininkė Europos čempione tapo ketvirtąjį kartą iš eilės. K. Dovydaitytė Senojo žemyno pirmenybėse taip pat triumfavo 1998, 2002 ir 2006 metais. Mišrių dvejetų varžybose K. Dovydaitytė su broliu Tomu pelnė sidabro medalius. Lietuvos badmintonininkai pelnė bronzos apdovanojimus moterų ir vyrų dvejetų varžybose. Moterų dvejetų varžybų pusfinalyje K. Dovydaitytė ir Viktorija Novik pralaimėjo bulgarėms G. Baramovai ir Silvijai Čapkunovai, o vyrų dvejetų varžybose pusfinalyje T. Dovydaitis ir Kazimieras Dauskurtas turėjo pripažinti rusų Michailo Jefremovo ir A. Karpovo pranašumą.