Pradžia >> Naujienos >> Renginiai >> Monsterstop žaidimas - pamokose

Monsterstop žaidimas - pamokose

2017-10-16

Klaipėdos Litorinos mokykloje, direktorės Editos Andrijauskienės kvietimu 2017 10 03 – 04 lankėsi svečiai iš Sankt Peterburgo Alexander Pronin ir Virginija Vilkaitė, kurie pristatė mokomąjį žaidimą MonsterStop. Šį žaidimą kūrė profesionalūs Sankt Peterburgo pedagogai, dailininkai ir dizaineriai drauge su rūpestingai tėvais ir kūrybingais mokiniais. Pasak autoriaus,  šis žaidimas skirtas sudominti ir užnorinti vaikus mokytis. 6-8 b klasės mokiniai drauge su biologijos mokytoja Renata Aglinskiene ir mokyklos psichologe Indre Baublyte – Bružiene išbandė šį žaidimą biologijos pamokoje. Kūrybingai suderinti stalo žaidimo principai ir rimtas mokymosi turinys, vaikams atvėrė galimybę pademonstruoti savo žinias netradiciniu būdu. Rezultatai pranoko lūkesčius vaikai ne tik puikiai įsisavino žaidimo taisykles ir atliko visas užduotis, bet patyrė daug teigiamų emocijų ir malonumą mokytis. Tai puiki priemonė ne tik pamokose įdomiai ir kūrybingai įsisavinti mokomąja informaciją, bet ir daryti namų darbus. Dėkojame autoriams už įdomią ir prasmingą pamoką.

Galerija